הכרויות לעשירים

הכרויות, הכרויות לעשירים

הסוד הטמון במציאת הכרויות לעשירים –
לא תמיד קל למצוא את הנפש התאומה שלכם – במיוחד כאשר אתם גברים עשירים, כתוצאה מירושה או כתוצאה מעבודה קשה, בכל שלב תציק לכם התחושה – מדוע נשים אלו רוצות קשר זוגי עמכם – בגלל האופי, האישיות או היופי שלכם, או שמא רק בגלל הכסף שלכם? מרבית הגברים האמידים חושדים כי נשים מעוניינות בהם מהסיבות הלא כשרות, ורק בגלל שהם עשירים. לכל אלו מבינכם שחוששים מכך, אנו שמחים לבשר לכם כי כיום אפשר למצוא משרדי שידוכים, שמעניקים שירותים של הכרויות לעשירים, כאשר גולת הכותרת שהנשים שהם יכירו לכם לא יידעו שום דבר על העושר שלכם, כי אם רק פרטים על האופי, האישיות, התחביבים שלכם וכיוצא בזה, מה שיקל על החשש שלכם ויסייע לכם למצוא מערכת יחסים נטולת אינטרסים.
האם כל הכרויות לעשירים בהכרח מקורה בחמדנות של הנשים?
כולם יודעים עד כמה כסף חשוב בחיים, עד כמה הדלתות נפתחות ועד כמה החיים נהיים הרבה יותר קלים, ברור שנשים גם נמשכות לגברים אמידים. כאשר הגברים מקפידים על ניהול אורח חיים ראוותני, כמו לדוגמה – נוהגים במכונית יקרה למדי, עונדים תכשיטים יקרים, מתלבשים לפי המודה הכי חדשה ואקסקלוסיבית, מזמינים את הנשים בדייט הראשון למקומות בילוי הכי יקרים, וכיוצא בזה, ברור שיש נשים שילכו שבי לאור הכסף. אבל ממש לא מדובר על כל הנשים, כפי שנאמר – "כסף לא קונה אהבה", רוב הנשים המסורתיות מעדיפות למצוא קודם כל אהבה, גברים טובים ונאים, והן ממש לא בקטע של הכרויות לעשירים.
נשים שבעד הכרויות לעשירים –
למרות מה שנאמר בפסקה הקודמת, יש הרבה נשים שהן ממש בעד הכרויות לעשירים, והן אף זכו לכינוי גולד דיגרית. משמעות הכינוי הזה היא נשים שיוצאות עם גברים עשירים, רק בשל ההון שלהם, אשר יכולים לספק להן אורח חיים ברמה גבוהה. אבל הן לא מסתפקות רק בלכידת גבר עשיר אחד, אלא כאשר תהיה להן הזדמנות להכיר ולצאת עם גבר יותר עשיר, הן לא יהססו ויחליפו את הקודם בחדש.