הכרויות לסביות

הכרויות, הכרויות לעשירים

האם הכרויות לסביות דומות להיכרויות רגילות?
קודם כל, משמעותי שתבינו כי הכרויות לסביות הן ממש כמו כל היכרות אחרת, ולא משנה מה הנטייה המינית. מי מבינכן שמדמיינות כי קשר זוגי בהכרח ילווה בכל זמן נתון רק בבילויים, בהנאה ובסקס מוצלח – כנראה שלא התנסה במערכת יחסים רצינית או שוגה באילוזיות. מערכת יחסים מורכבת מרגעים טובים, כמו גם מרגעים פחות טובים. לא תמיד מסכימים על הכל, ככלות הכל כל אחת בנויה אחרת, לכל אחת יש עקרונות ומחשבות משלה, אבל יחד עם זאת – כעסים, אי הסכמות או מריבות מהווים חלק בלתי נפרד בזוגיות, והם אף בריאים ואין לברוח מהם.
במה צריך להשקיע שמפרסמים באינטרנט באתרים של הכרויות לסביות?
כמובן, אפשר להכיר לסבית בדרכם המסורתיות, כמו למשל – כשיוצאות לפאב או למועדון של לסביות, כמו גם במכולת השכונתית, כאשר ככל שתשקיעו בהווייה, בתודעה ובהכרה עצמית שלכן – יותר נשים יימשכו וירצו להכיר אתכן. אבל למה לחכות למזל שידפוק על דלת ביתכן? כיום, עם התפתחות האינטרנט, הרבה יותר קל להכיר נשים, לכל מטרה שהיא – קשר רציני, קשר לא מחייב, סטוץ או לחלופין קשר למטרות נישואין. רשת האינטרנט עמוסה לעייפה מאתרי הכרויות לסביות, וההיצע של לסביות פנויות או אדיר. על מנת לייחד את הפרופיל שלכן ולמצוא את בנות הזוג שבאמת מתאימות לכן, אל תזלזלו בכתיבה של הפרופיל שלכם, והשקיעו זמן, מאמץ וחשיבה מחוץ לקופסה. הווה אומר – תנסו לאפיין את האישיות שלכן בצורה הכי ברורה, תהיו אמתיות, כנות, ואל תקמצו במלים ובתיאורים – ובאופן הזה בנות הזוג שמתאימות לכן יתחברו אליכן. כמו כן, אל תמעיטו בחשיבות של התמונות, כידוע – תמונה אחת שווה אלף מלים – תעלו לאתר ההיכרויות בין שתיים לבין ארבע מהתמונות הכי מוצלחות ומחמיאות שלכן, כמובן מן התקופה האחרונה, שיראו מי שאתן באמת כיום.
שמירה על פתיחות מסייעת בתחום של הכרויות לסביות –
כולכן בוודאי מודעות לכך כי התחום של הכרויות לסביות עשוי להיות מלווה בסיזיפיות ובמפחי נפש לא מעטים. ככל שמתנסים יותר, כך נחשפים גם לחוסר הצלחות שמונע מכן להיפתח לבאה בתור. כל העניין בהיכרות ראשונית עם לסבית הוא לשמור על פתיחות, תנסו להשתחרר על ידי שיעורי יוגה, טיפול נפשי, שמיעת מוזיקה, ובעצם כל מה שעשוי לעזור לכן להשתחרר ולהיפתח.