הכרויות דיסקרטיות

הכרויות, הכרויות לעשירים

העבר לעומת ההווה בכל מה שקשור לתחום של הכרויות דיסקרטיות –
בעבר תחום ההיכרויות היה קל למדי, נשים וגברים התוודעו זה לזו בכל מקום, כמו למשל – אצל הירקן, במסיבה, בבית קפה או בטיול קמפינג. אבל במציאות העכשווית פני הדברים לגמרי שונים, במיוחד מי שמחפש אחר הכרויות דיסקרטיות, אותן אפשר למצוא ברשת האינטרנט. מדובר באתרי היכרויות ששומרים על הדיסקרטיות של גברים או נשים נשואים, גברים או נשים שמנהלים זוגיות קבועה, רווקים מושבעים, גרושים, גייז, ומה לא. על מנת למצוא בני זוג צריך רק להיכנס לפרופיל העסקי שלהם, להציץ בתמונות שלהם, ולבחור את מי שהכי מצאו חן בעינכם.
המלצות לבחירת בני זוג רציניים או עבור הכרויות דיסקרטיות באתרי האינטרנט –
במידה ואתם תרים אחר מציאת בני זוג חד פעמיים, בוודאי שההיבט של הכרויות דיסקרטיות יקרוץ לכם. להלן נביא בפניכם המלצות למציאת בני זוג לרגע או לבני זוג רציניים –
היו אתם עצמכם – אל תתיימרו להמציא את עצמכם מחדש רק על מנת להרשים בני זוג שבאתרי ההיכרויות. האמת תמיד צפה בשלב כזה או אחר.
הסוד לקשר מוצלח הוא שיתוף כנה – חפשו בני זוג עם אותה העדפה מינית, עם אותם תחומי עניין, או לחלופין עם אותן מטרות בחיים.
במידה וכבר הגעתם לשלב של מפגש, מומלץ לקיים אותו במקום ציבורי – אינכם יודעים בדיוק מי יופיע בפניכם, האם הוא טוב או פושע, לכן כאשר תיפגשו באור יום ובמקום הומה אדם תימנעו ממצבים שעשויים להסתיים בכי רע .
כאשר אתם מעוניינים להכיר בני זוג ולשמור על הדיסקרטיות שלכם – תמסרו לצד השני רק את כתובת המייל שלכם, ובשום פנים ואופן אל תסגירו פרטים אישיים שלכם, לרבות – מספר טלפון, השם המלא שלכם, אזור מגורים או הכתובת הנכונה שלכם.
כאשר אתם נמצאים בשלבי ההיכרות הראשונית שלכם אל תתעלמו מנורות אדומות – תורו אחר סימני אזהרה אפשריים של מצבי רוח קיצוניים, שליטה , או קנאה.
אל תיראו מלשאול שאלות שחשובות לכם – זה לגמרי נורמלי לשאול בפגישה הראשונה על פנטזיות, מצב משפחתי, גיל, ילדים, תחביבים או תקוות , וכיוצא בכך. ברם, אם הדיסקרטיות מניעה אתכם בקשר, כי אז כל השאלות הללו חסרות משמעות.